V letošním školním roce se budou třídní schůzky konat: - úterý 23. 9. 2014 | - úterý 2. 12. 2014 | - úterý 5. 5. 2015

Sportujeme
Žáci sportovní výchovy si připravili předvánoční sportovní aktivity pro děti navštěvující školní družinu. Společně je přivítali, předvedli jednotlivé soutěže a poté se již spustilo hemžení dětí po tělocvičně. Všichni si mohli vyzkoušet lyžařský slalom, skákání po kamenech, bowling, hod do dálky i hod na cíl. Nejlepší dívky i chlapci si odnesli sladké odměny.
17. 12. 2014    Věra Turková
Představení SHŠ Pernštejni
S příběhem o panovnících rodu Přemyslovců navštívila naši školu skupina historického šermu Pernštejni. Zábavnou formou nám přiblížili významné události doby 11. - 13. století v dějinách naší země. Celé představení bylo završeno ukázkou šermování, což ocenili především kluci. Děvčatům učarovaly nádherné kostýmy knížat, králů a císařů té doby.
11. 12. 2014    Milena Rudolfová
Předvánoční chvilka poezie
Ve středu odpoledne proběhlo na prvním stupni školní kolo recitační soutěže. Chci pochválit všechny recitátory za krásné výkony. Všichni se moc snažili a vybrat první tři z každé kategorie nebylo pro porotu vůbec snadné. A tady jsou výsledky:
1. kategorie
1. třída
2. kategorie
2.- 3. třída
3. kategorie
4.- 5. třída
1. Klárka Martinčíková 1. Tomáš Dvořák 1. Štěpánka Pupíková
2. Lenka Strnadová 2. Filip Kopecký 2. David Dvořák
3. Monika Dvořáková 3. Jakub Vyskočil 3. Eliška Pokorná

Děkuji všem zúčastněným za příjemné odpoledne a příští rok se těšíme na shledanou.
10. 12. 2014    Věra Lukášová
Diskotékové čertění
Středa před Mikulášem se již tradičně stává dnem, kdy se andělé, čerti i ctihodný pan Mikuláš z devítky ujmou mladších čertíků a čertic, andílků a andělek a řádně s nimi zatočí v kole diskotékových rytmů a her. Než se objeví podrobnější zpráva z tohoto čertění, mrkněte zatím třeba na fotky.
3. 12. 2014    Petr Lukáš