Naše ptactvo
O ptáčcích kolem nás si děti povídaly v druhé polovině února. Vyhledávaly o nich informace v knihách, poslouchaly ptačí zpěv prostřednictvím mobilní aplikace i při každodenním pobytu venku. Vyráběly ptáčky ze semínek i z papíru a hrály ptačí hry.
26. 2. 2021    Šárka Charvátová
Masopustní veselí v ŠD
Dětem byla ve volných chvilkách předčítána lituratura, která se váže k tomuto období. Vyrobily si zajímavé masky z papíru , škrabošky a vytvořily veselé šašky. Naučily se i masopustní říkanky s pohybem a využitím hudebních nástrojů.
17. 2. 2021    Šárka Charvátová
Valentýn, den dárků, květin a otevřených srdcí
Děti se na blížící se svátek velmi těšily a poctivě se na něj připravovaly. Zejména pro své maminky a rodinné příslušníky tvořily krásné dárečky k jejich potěšení.
14. 2. 2021    Šárka Charvátová
Sníh kolem nás
Díky sněhové nadílce si děti užívaly pobyt venku ještě víc. Stavěly různé stavby ze sněhu, iglů, sněhuláky, jezdily z kopce na kluzácích. V této nelehké době pár příjemných okamžiků.
2. 2. 2021    Šárka Charvátová