Děti drží pospolu
Odpolední školní skupina
„Jsme ve škole a je to fajn,“ řekli žáčci druhé skupiny. A není se čemu divit. Podívejte, jak nyní tráví svůj volný čas. Jsou rádi, že mohou být spolu.
4. 6. 2020    Simona Krahulová
Děti milují sladké, které si upečou samy
Na první červnový den děti druhé skupiny pekly muffiny a stálo to za to! Malé dortíky připravily i pro mladší děti, které je ocenily v podobě lehké odpolední svačinky. Pečení zvládly hravě, takže si ještě stihly převzít skřítkův poklad věnovaný k jejich svátku.
4. 6. 2020    Simona Krahulová
Den dětí
Stezka skřítka Bolhoje
Po dočtení poslední kapitoly knihy Kouzelný herbář skřítka Bolhoje se děti vydaly hledat skřítkův poklad. V přírodě plnily úkoly a tím si zasloužily možnost získat ukrytý poklad. Odpovídaly na otázky lesního skřítka Bolhoje: V čem byl tento skřítek tak vyjímečný? Znáte nějaké rostliny nebo plody, které by Bolhoj mohl přidat do čaje, masti či léčivého lektvaru? Poznávaly stromy, zkoumaly mraveniště....Hledání pokladu bylo pro děti zajímavým zážitkem a strávily tak společně zase jedno pěkné odpoledne.Po návratu na děti čekalo v družině příjemné překvapení v podobě muffinů, do kterých se s chutí zakously.Připravili je pro ně žáčci druhé skupiny, na které skřítek s dobrotami samozřejmě taky pamatoval.
3. 6. 2020    Simona Krahulová