Podzim na poli a v lese -Štěňátka
Co všechno zažily děti ze Štěňátek v listopadu? Seznámily se s tím, co roste na poli, skládaly kaštany podle předloh, vyráběly kukuřici, učily se techniku hodu horním obloukem pomocí házení "bramborou", manipulaci trénovaly na skládání mašlí pro draka,vyráběly sovy z máku a slunečnicových zrníček, vydávaly se na procházky do lesa a sledovaly jeho krásy.
30. 11. 2019    Jana Hoblerová
Listopad u koťátek
Skoro celým měsícem nás provázelo téma pohádek. Četli jsme si a prohlíželi pohádkové knížky. Pani učitelka hrála dětem divadlo a následně převzaly role děti a vyzkoušely si, jaké je být Palečkem nebo i řepou. Děti také sestavovaly děj pohádky z obrázků. Dále vybarvovaly tématické obrázky, tvořily pohádkového koblížka, "liška" děti povozila na ocásku a všichni se moc dobře bavili. Ve zbývajícím čase jsme pekli rohlíčky na akci sv. Martina, malovali jsme do krupice, procházeli jsme se Loučnou a pozorovali podzimní přírodu v parku. Také jsme rozeznávali listnané a jehličnaté stromy.
30. 11. 2019    Monika Altmannová