POJĎTE S NÁMI, KLUCI, HOLKY, DO POHÁDEK Z NAŠÍ ŠKOLKY

Autoři: Pedagogický kolektiv MŠ Loučná nad Desnou

Pohádka s úkolem číslo 1:

SMUTNÝ BALVAN

Pohádka s úkolem číslo 2:

O PRINCEZNĚ A NEPTUNOVI

Aktuálně běží tyto další akce:

PŮJČOVÁNÍ KNIH → Školkovým knížkám je smutno po dětech, proto jsme ty nejsmutnější daly před vchod do MŠ. Máte možnost si je přijít půjčit a odnést domů. Každý pracovní den PO-PÁ od 9 hod do 12 hodin. SVÉ VYPŮJČKY ZAPÍŠETE DO SEZNAMU, KTERÝ JE U KNIH. Vaše paní učitelky.

PLOTOVKA → Vaše procházka může být pro děti opět pestřejší. Od pondělí 22.3.2021 (od 12 hod.) do 28.3.2021 budou na školkovém plotě pro všechny děti (nejen pro děti navštěvující naši MŠ) nachystané zajímavé hádanky, úkoly, písničky a další nápady. Těšíme se na Vás paní učitelky Hana, Klára, Monika a Jana.

HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍHO STROMU → zveme Vás na půldenní výletění. Start je u MŠ, kde naleznete mapu a vše potřebné. Po cestě vás čekají 2 stanoviště s různými aktivitkami, dále můžete zaostřit zrak a hledat po cestě objekty, které jsou v tzv "hledačce" a v cíli Vás čeká překvapení. Velikonoční cestu se zajíčkem Ferdou si můžete projít kdykoliv od pondělí 29.3. do neděle 4.4.2021. Krásné Velikonoce plné pohody a naděje Vám přeje celý kolektiv mateřské školy.

KDO VIDEA PROBUDÍ, TEN SE VŮBEC NENUDÍ!

Aktivity, hry a činnosti pro vás připravily paní učitelky z naší školky

Postřeh a barvy
s Janou