10. 6. 2021

→ Sportovní činnosti povoleny
V PROVOZU→ Dle platného pokynu
... Co vám aktuálně naše školní družina nabízí najdete ZDE
V PROVOZU→ v jídelně dle platného rozvrhu, v souladu s pokynem MZČR
→ 3R, stoly 1,5m, max. 4 u stolu, ...
V PROVOZU→ dle pokynu MZČR (výpis pro tělocvičnu ZDE)
→ bez příznaků, s testem nebo potvrzením, seznam
Překvapení! VÝUKA PODLE ROZVRHŮ HODIN v Bakaláři, VSTUPY DO MEETU přes nabídku Videovstupy
Informace z MŠMT: ... Seznam příznaků ... Provoz škol
Testování pomocí Singclean → VIDEO ... Povolené testy
Vážení rodiče, vyplňte, prosím, formulář Hodnocení DV na ZŠ Loučná nad Desnou,
který najdete ve zprávě na Komensu v Bakalářích. Děkujeme.

2. DALŠÍ INFORMACE:
... Hledáme účetní pro naši školu s nástupem od 1. ledna 2022. Zájemci mohou volat na 605413408. Podrobnější informace naleznete ZDE.

... Děkujeme paní Hetmankové za přípravu krásných balíčků ke Dni dětí. Za finanční příspěvek posíláme poděkování občanskému spolku Rodiče dětem při ZŠ Loučná nad Desnou.
Vychovatelky a děti ŠD

... Aktuální opatření MZČR najdete ZDE, opatření MŠMT lze objevit ZDE.
... Odkaz na veřejného ochránce práv → ZDE

6. 5. 2021
  Jana Hoblerová

Od 10.5.2021 se těšíme na všechny děti. Pokud víte, že dítko NENASTOUPÍ, je potřeba ho odhlásit běžným způsobem. Testování u dětí již neprobíhá, ale je důležité věnovat pozornost jejich zdravotnímu stavu a v případě rýmy, kašle i jiných příznaků infekčních onemocnění si dítko ponechat doma a obeznámit školu. DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM ZA POCHOPENÍ a přejeme krásné jarní dny.

3. 5. 2021

VÝSLEDKY ZÁPISU DO 1. TŘÍDY 2021/2022
Děti uvedené pod následujícími registračními čísly byly od školního roku 2021/2022 zapsány do 1. ročníku na ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou. Těšíme se na společné objevování.
4DSJ9 ... 4YY2W ... 5OOVL ... 5RNNG ... BYKU1 ... F0S1A ... XXUWN ... I299C
... ... NV3Y8 ... O726U ... TBT4T ... QG71E ... SJBPC ... SZ0YG ... TO16M

9. 4. 2021

VÝUKOVÁ VIDEA
Odkaz na naše
výuková videa
na Youtube.

RELAX ZÓNA
VIDEOTÉKA ŽÁKŮ
VÍME O SOBĚ
KRONIKA

Stále se děje
něco pěkného.
INFORMACE O PROBÍHAJÍCÍCH AKCÍCH A AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍCH:
  • Sledujte zdravotní stav svých dětí a případné změny konzultujte s praktickým lékařem pro děti a dorost. Pokud byla míra rizikovosti kontaktu vašeho dítěte s pozitivní osobou vyhodnocena jako riziková, budete telefonicky kontaktování pracovníkem krajské hygienické stanice a vašemu dítěti bude nařízena karanténa po dobu deseti dní ode dne kontaktu s jedincem pozitivním na nemoc COVID-19.
  • Kroužky zatím nemůžeme spustit. Tělocvična je uzavřena od 12.10.2020 do odvolání.
  • Hledáme spolupracovníky pro robotiku, modelářství, gymnastiku, pohybové aktivity – volejte na 605 413 408

20. 2. 2021

ZKOUŠKY LOUČŇÁČKU A TAPTÝDY ONLINE
Pěvecké sbory Loučňáček a TapTýda zkoušejí pravidelně každý pátek ONLINE. Rozpis zkoušek je pravidelně aktualizován ZDE.
Klubíčka mohou zkoušet zatím online 1× za 14 dnů online na akci Zpíváníčko pro Klubíčko.
Kliknutím na vedlejší logo Loučenské vločky si můžete poslechnout sborové písničky z období virtuálního vánočního koncertu.

18. 12. 2020
  Petr Lukáš

Děkujeme firmě SmVak za pomoc při revitalizaci hudebního vybavení pro koncertní činnost a činnostní hudební výchovu. Více v KRONICE.

6. 9. 2020

1. SKAUTSKÝ ODDÍL V LOUČNÉ NAD DESNOU
zve do svých řad kluky od 7 do 11 let i děvčata od 7 do 8 let.
Přihlašování probíhá přes webové stránky skaut-loucna.skauting.cz nebo na mailu loucna@skaut.cz případně na telefonu 724300114.
Můžete si stáhnout informační leták (klikněte na obrázek).

30. 6. 2020

POMŮCKY NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021
1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 9. třída