23. 9. 2020
  Simona Krahulová

Večerní kostýmovaná prohlídka pohádkového hradu Bouzov
Dne 25.9. v 15.35 odjíždí děti školní družiny na plánovanou prohlídku hradu při svitu svíček. Bez vyplněné návratky není účast možná. Dejte dětem teplé oblečení, roušku, svačinu, pití, igelitový pytlík do autobusu, pláštěnku. V pátek se těšíme na viděnou.

23. 9. 2020

VÝUKOVÁ VIDEA
Odkaz na naše
výuková videa
na Youtube.

RELAX ZÓNA
VIDEOTÉKA ŽÁKŮ
VÍME O SOBĚ
KRONIKA

Stále se děje
něco pěkného.
INFORMACE O PROBÍHAJÍCÍCH AKCÍCH A AKTUÁLNÍCH OPATŘENÍCH:
  • V PÁTEK 23.09. NA NAŠÍ ŠKOLE NEBUDE ŘEDITELSKÉ VOLNO
  • BYLA ZRUŠENA SOBOTNÍ RODINNÁ OLYMPIÁDA
  • Na chodbě, WC a v šatně nosíme roušky, 2. stupeň i při výuce. Návštěvy k nám mohou pouze s rouškou a v nutných případech. Info pro rodiče a žáky v Bakaláři. → → →    __SEMAFOR__
  • Aktuální pokyn ředitele školy k docházce od 18.09.2020 do MŠ najdete ZDE, do ZŠ ZDE.
  • Hledáme spolupracovníky pro robotiku, modelářství, gymnastiku, pohybové aktivity – volejte na 605 413 408

21. 9. 2020

OZNÁMENÍ O AKTUÁLNÍ KORONAVIROVÉ SITUACI
Abych zamezil šíření poplašných zpráv, poskytuji Vám následující informace:
1. Na semaforu svítí zelená. Nařízením MZ ČR nosíme roušky i při výuce, výjimku má pouze 1. stupeň. Dospělí do školy vstupují pouze v nutných případech a s rouškou. Dejte dětem dvě na den. Více v aktuálním pokynu ředitele.
2. K 21.9. máme pozitivně diagnostikované 2 děti a 1 dospělého, 1 dítě a 1 dospělý jsou v karanténě.
3. Provoz školy zatím NENÍ omezen, postupujeme podle vydaného aktuálního pokynu ředitele školy, děti a vyučující informujeme o aktuální situaci, dodržujeme hygienická nařízení. Kromě toho oznamuji, že zájmové činnosti (kroužky) pro děti zahájí činnost od pondělí 5.10., pokud to situace dovolí.
Buďte obezřetní, ale nešiřte zbytečně paniku. Aktuální informace budu zveřejňovat zde, potřebujete-li, volejte 605 413 408 nebo pište. Hlavu vzhůru a držme se! Petr Lukáš

20. 9. 2020
  Jana Hoblerová

Pozor pozor❗❗❗
Na SEMAFORU MZd svítí zelená (viz pokyn ředitele školy níže), což znamená, že děti od zítřka předáváte u vstupu pracovnici MŠ.
Do budovy MŠ mohou vstupovat pouze přihlášené děti, osoby s výjimkou a zaměstnanci ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou. Děkujeme za pochopení.

6. 9. 2020

1. SKAUTSKÝ ODDÍL V LOUČNÉ NAD DESNOU
zve do svých řad kluky od 7 do 11 let i děvčata od 7 do 8 let.
Přihlašování probíhá přes webové stránky skaut-loucna.skauting.cz nebo na mailu loucna@skaut.cz případně na telefonu 724300114.
Můžete si stáhnout informační leták (klikněte na obrázek).

1. 9. 2020
  Jana Hoblerová

INFORMACE PRO PLAVÁČKY, již tento pátek začíná předplavecký kurz na bazénu v Šumperku. Odjezd v 7:15 od MŠ. Prosíme, dejte dětem doma ráno snídani, je doporučeno 2 hodiny před plaváním nejíst. S sebou: batoh, igelitový sáček na mokré plavky, plavky, mýdlo, ručník, koupací čepici. Nedávejte dětem do autobusu žádné pochutiny ani pití. Děkujeme

30. 6. 2020